logo Sigrs
logo Sigrs

XI. SILVER BOWL - finálové utkání druhé ligy amerického fotbalu v ČR 9.7.2016 v Brně

Brno Sígrs vs Pilsen Patriots

Sígrs Brno vs. Pilsen Patriots se utkají o titul XI. Silver bowlu, druhé ligy amerického fotbalu. Díky výhře základní části ligy si Sígrs zajistili, že finálový zápas se uskuteční na jejich domácím hřišti (Rugby Club Bystrc) 9.7.2016 v 16:00.

Po úspěšném loňském postupu výhrou Bronz Bowlu (třetí ligy) budou již letos Sígrs Brno bojovat o titul v lize druhé. Dostali se o ligu výš, posunuli své ambice a po koncentrovaném výkonu po celou sezónu jdou opět do finále, tentokrát již ale v Silver Bowlu.

Posilou se od poloviny sezóny stali hráči Terry Gaitor z USA a Philipp Burgstaller z Rakouska. Oba hráči svými zkušenostmi významně pomáhají Sígrům v tomto silně týmovém sportu. O usměrňování odhodlání dojít si pro vítězství se stará head coach Petr Švanda.

Letos Sígrs zaznamenali pouze jednu prohru a z dalších odehraných zápasů si odnesli šest výher, což je dostalo do finále Silver Bowlu na domácí půdě. Poslední zápas s Blades v Ústí nad Labem, který skončil prohrou, byl pro Sígrs dobrým a kvalitním získáním zkušeností jejich nováčků

K vysněnému titulu v druhé nejvyšší lize amerického fotbalu ČR chybí poslední krok, a to vybojovat vítězství v XI. Silver Bowlu nad plzeňskými Patriots. Sígrs Brno se ve finálovém zápase potkají s Pilsen Patriots, se kterými v letošní sezóně obdrželi jednu prohru v Plzni, ovšem na domácí půdě dokázali Patriots porazit. Ve třetím zápase mezi těmito týmy lze očekávat silnou dávku adrenalinu, která dovede jeden z týmu k vítěznému titulu XI. Silver Bowlu české druhé ligy amerického fotbalu.

Celý zápasový den XI. Silver Bowlu bude na hřišti a v jeho okolí zpestřen doprovodnými akcemi a soutěžemi o ceny. Občerstvení a grilování jsou samozřejmostí. Pro děti bude připraven skákací hrad. Cena vstupného pro dospělé je 60 Kč, pro děti je vstup zdarma

Přijďte 9.7.2016 v 16:00 do Rugby Clubu Bystrc fandit brněnským Sígrům v boji o titul! Závěr sezóny XI. Silver Bowl je v Brně!

******************************************* !!! GO SÍGRS GO !!! **************************************


Facebook Instagram
KONTAKTY
sigrs.football@gmail.com
Tel.: +420 777 072 951

Vlastník stránek Sportovní klub Sígrs z.s.
Vytvořil Šimon Zouvala 2016